Distances līgums

Distances līgums

 

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.dzirkstosadzive.lv īpašnieku SIA „Henkell Freixenet Latvija”, vienotais reģistrācijas Nr.  40103281961,  juridiskā adrese: Bauskas iela 58A-6, Rīga, LV-1004, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.dzirkstosadzive.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.dzirstosadzive.lv interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veicis Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalos.

 

1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus (turpmāk Preces saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).

 

2. Pircējs pasūta Preces, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā (e-veikalā) www.dzirkstosadzive.lv, veicot pasūtījumu. Pircējs apņemas norādīt visu prasīto informāciju: vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju un nospiežot uz lauka „Pasūtīt“. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 1 stundas laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uz [email protected]. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu ievadīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu.

 

3. Pārdevējs veic Preces piegādi Pircēja norādītajā adresē saskaņā ar piegādes noteiktajiem tarifiem. Pircējs sūtīšanas izdevumu un Preču apmaksu veic kopā, pirms apstiprinājuma saņemšanas un Preču piegādes no Pārdevēja. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.

3.1 Piegādi var saņemt pilngadīga persona kura izvietoja pasūtījumu, kas sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu un ir uzrādījusi vecuma apliecinošu dokumentu (Pase vai ID). Ja vecumu pierādošs dokuments nebūs pieejams  piegādes brīdī, produkti paliks pie piegādātāja.

3.2 Preces pieņemšanu pēc daudzuma un kvalitātes PIRCĒJS veic preču saņemšanas brīdī. Prece skaitās saņemta no brīža, kad abas Puses vai to pārstāvji paraksta  pavadzīmes.

3.3 Piegāde ar kurjeru Rīga, Jūrmala un Salaspili 2 darba dienu laikā 10:00-22:00 - 7,00 EUR AR PVN . Piegādes maksa nav piemērojama gadījumā, ja kopējā preču cena piegādei pārsniedz 70,00 EUR (ieskaitot PVN).

Piegāde ar kurjeru Visa Latvija 7 darba dienu laikā 10:00-22:00 - 7.00 EUR AR PVN . Piegādes maksa nav piemērojama gadījumā, ja kopējā preču cena piegādei pārsniedz 70,00 EUR (ieskaitot PVN).

Vai saņem jebkuru pasūtījumu veikalā Rīgā, Bauskas iela 58A .315 kab.  darba dienas laikā  11:00 - 16:00  Bez maksas

 

4. Pasūtījumus Pircējs var veikt jebkurā dienā un jebkurā diennakts laikā, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, sestdienās, svētdienās - komplektēšana netiek veikta. Piegāde tiek veikta katru dienu (izņemot Latvijā noteiktās valsts svētku dienas) no 10:00 – 22:00. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.

 

5. Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (preces nosaukums un citi būtiski parametri).

 

6. Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Kurjerpasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.

 

7. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:

 

7.1. Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.

 

7.2. Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.

 

7.3. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu [email protected]. Pircējs aizpilda un nosūta Pārdevējam atteikuma veidlapas formu, uz iepriekšminēto e-pastu.

 

7.4. Pircējam ir pienākums saglabāt piegādes dokumentus par Preces saņemšanu

 

7.5. Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv

 

7.6. Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu, atteikuma veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas Pārdevēja veikalā (Bauskas iela 58A-6, Rīga, LV-1004) pamatojoties uz Pircēja atteikumu.

 

8. Vidējais piegādes laiks ir 2 (divas) līdz 3 (trīs) darba dienas, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 2 (divu) kalendāro nedēļu laikā,, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Pārdevēja īpašajiem noteikumiem un Preces pieejamības noliktavā.

 

9. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis) un iekļaujot citus Latvijas Republikas likumdošanā noteiktos maskājamos nodokļus. Preces piegādes brīdī Pircējs apņemas parakstīt kvīti par Preces saņemšanu.

 

10. Interneta veikalā www.dzirkstosadzive.lv apmaksu par Preci Pircējs veic ar KLIX servisa starpniecību, kas nodrošina iespēju norēķināties ar debetkartēm un kredītkartēm (MasterCard un Visa), kā arī izmantojot internetbankas tiešaistes maksājumus (banklink) - Swedbank AS, Luminor Bank AS, SEB banka AS, Citadele banka AS, vai ar pārskaitījumu uz SIA HENKELL-FREIXENET LATVIJA konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā.

 

11. Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

 

12. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

 

13. ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM!

Alkohola licence